На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


«FRUKTONA ORGANIC» - НОВЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО У ВІННИЦІ

«Fruktona Organic» - нове виробниче підприємство м. Вінниці, яке  займається переробкою, заморозкою овочів та фруктів та спеціалізується на вирощуванні, збиранні, переробці та продажу свіжих і заморожених ягід, фруктів, овочів, а також грибів та зерняткових. Підприємство молоде, на ринку Вінниччини його продукцію знають близько трьох років, але «Fruktona» швидко набирає обертів та має досить амбітні плани на найближче майбутнє.
Підприємство ввело в експлуатацію нову лінію з переробки яблук.
«Fruktona Organic» приймає на переробку в тому числі і продукцію, яка не має бездоганного товарного вигляду, але може перероблятися і в подальшому використовуватися для наповнювачів йогуртів, морозива тощо.
Продукція підприємства використовується для молочної, кондитерської промисловості, виробників соків та консервів.
«Цей напрям є досить актуальним,- коментує директор профільного департаменту ОДА Микола Ткачук,- адже на сьогодні значна частина залишків сільгосппродукції, зокрема, в галузі овочівництва залишається невикористаною. А технологічні процеси, які сьогодні використовують сільгосптоваровиробники, сприяють тому, щоб отримувати максимально високий врожай, який потребує переробки. Звичайно, галуззю овочівництва переважно займаються південні регіони України, але з такими погодними умовами, які складаються на Вінниччині, зокрема, у зоні Північного Степу,, невеликі сільгоспвиробники орієнтуватимуться на галузь садівництва та овочівництва. А такі переробні підприємства як «Фруктона-ВН» надаватимуть змогу реалізовувати високоякісну сільгосппродукцію для населення за більш вигідними цінами».
На даний час технічна база підприємства дозволяє підготувати продукцію у відповідності до індивідуальних потреб кожного замовника. Заморозка, сортування, пакування, зберігання, транспортування – всі процеси відбуваються з суворим дотриманням вимог міжнародної системи якості FSSC 22000:2005, що пов’язана з безпекою харчових продуктів.
Як запевнив директор ТОВ  «Фруктона» Костянтин Кузьменко, сьогодні підприємство постачає продукцію як на внутрішній ринок України, так і в країни Європи, Близького Сходу та Північної Америки. Завдяки сучасному технологічному оснащенню та кваліфікованому персоналу, Fruktona Organic отримала довіру багатьох українських та іноземних партнерів.
8 жовтня в області відбувся семінар з питань земельної реформи, державної підтримки та розвитку фермерських господарств.
Спільно із керівниками сільгосптоваровиробників та органів місцевого самоврядування, учасники семінару обговорили низку питань в частині адміністрування державних програм з підтримки різних галузей: бджолярства, тваринництва тощо. Крім цього, значна увага була приділена тим програмам, у яких безпосередньо беруть участь самі сільгосптоваровиробники, зокрема, таких як: надання копенсаційних виплат з погашення банківських відсотків, а також компенсації за придбану техніку вітчизняного виробництва.


АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.