На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Вінниччина. Тренінги для сільськогосподарських підприємств

Агенція регіонального розвитку Вінницької області продовжила серію виїзних освітніх заходів для фермерських господарств. Отримати інформацію на тренінгу для фермерів «Управління фінансами сільськогосподарських підприємств» 11 червня змогли представники аграрного бізнесу у Крижополі, а 12 червня - в Шаргороді.
На початку заходу виступили: директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, менеджер Агенції Антонюк Олена та начальник відділу розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Віктор Гайдей.
Учасникам зустрічі розповіли про можливості отримання допомоги з обласного та державного бюджетів. З державного бюджету, в рамках Програми підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2019 рік передбачається суттєва державна підтримка за наступними напрямками: тваринництво, техніка та обладнання, рослинництво, субсидії, пільгові кредити.
З аудиторією також працював Дмитро Савченко регіональний координатор і експерт Проекту «Аграрні розписки в Україні». У першій частині тренінгу він розповів, яким чином гроші кредиторів можуть допомогти в розвитку бізнесу, яка вартість залучених фінансів та якими можуть бути джерела ресурсів для подальшого розвитку справи. Крім того, на цьому етапі тренінгу Дмитро Савченко зачепив тему аналізу фінансових показників господарства і форм звітності.
Наступний блок інтенсивну був сфокусований на базових аспектах управління фінансовими ресурсами: було порушено теоретичні і практичні сторони питання. Спікер розглянув структуру щомісячного грошового потоку, за допомогою аналізу відтоку та притоку фінансів. Після цього присутні розглянули інструменти управління рухом грошових потоків та вираховували потреби у додатковому фінансуванні.
Також на тренінгу не оминули тему управляння ризиками, зокрема, способи їх пом’якшення та якісну оцінка в різних ситуаціях. Тренер підкреслив: «Своєчасне планування грошового потоку – запорука стабільного бізнесу. Важливо бути розумними, а не сміливими – розумійте та управляйте своїми ризиками».
Останній блок навчального інтенсивну був присвячений практичним моментам отримання кредиту для фермерів. Тренер пояснив, що для позитивного рішення кредитора потрібно зважити внутрішні та зовнішні фактори. Під час цього блоку було розкрите питання основних передумов, які впливають на кінцеве рішення по кредиту та яких помилок варто уникати, щоб кінцеве рішення було максимально вигідним.
Заходи проведено Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Проектом Міжнародної фінансової корпорації «Аграрні розписки в Україні» спільно з Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, ГО «Життя та розвиток громад», а також Крижопільською та Шаргородською районними державними адміністраціями.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.