На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ДЕНЬ ПОЛЯ-2017 НА ВІННИЧЧИНІ

5 липня в Ольгополі, що у Чечельницькому районі, на базі СТОВ АФ «Ольгопіль», відбувся масштабний науково-виробничий семінар «День поля – 2017 на Вінниччині».
Розпочався семінар ознайомленням учасниками з пропозиціями виробників сільськогосподарської техніки й обладнання та постачальників товарно-матеріальних ресурсів, і продовжився пленарним засіданням.
Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук розповів про підготовку до збирання ранньої групи зернових та зернобобових урожаю 2017 року.
Директор АФ «Ольгопіль» Павло Каленич розповів про створення, становлення та нинішню потужну діяльність агроформування, про основні напрямки розвитку підприємства та кращі практики співпраці з органами влади й органами місцевого самоврядування:«Агрофірма «Ольгопіль» є базовим господарством Інституту фізіології рослин генетики НААН України по виробництву насіння зернових культур, і сьогодні ми витрачаємо досить великі кошти на матеріальне виробництво та маємо можливість не лише виростити урожай, а й довести його до товарного і посівного стану. У нас є сертифіковані лабораторії на товарне зерно та насіння. Також ми провели серйозну роботу по зміцненню матеріально-технічної бази агроформування».
Продовжили пленарне засідання: Олександр Корнійчук – директор інституту кормів та сільського господарства Поділля НААНУ, виступивши з інформацією про особливості збирання зернових колоскових культур в умовах 2017 року та підготовку ґрунту під посів озимих.
Підсумовуючи нараду, Андрій Гижко відмітив: «Аграрне підприємство СТОВ «АФ «Ольгопіль» оснащене сучасним обладнанням, при вирощуванні сільськогосподарських культур запроваджуються новітні наукові технології, що значно покращує продуктивність та якість виробництва сільськогосподарської продукції. Впевнений, що для багатьох присутніх це може слугувати гарним прикладом для наслідування. Адже, обмінюючись досвідом та науковими порадами між собою, ми маємо можливість надалі застосовувати та впроваджувати у сільське господарство нові напрацювання».
Практична частина семінару відбувалася вже на головних потужностях агроформування «Ольгопіль», де гості пересвідчилися у неабияких масштабах його діяльності. Зокрема, на тракторному стані учасники мали можливість побачити парксучасної сільськогосподарської техніки та обладнання напідприємстві. На полях агроформування – оглянули посіви буряків та демо-посіви зернових культур, а на території елеватора, насіннєвого заводу та лабораторії – провели аналіз якості сільськогосподарських культур.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.