На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


СУМЩИНА. РОЗРОБЛЕНО ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ АПК-2020

Проект документу презентовано на засіданні «круглого столу» на тему «Розвиток сільських територій: виклики сьогодення».
«Програма розвитку АПК-2020 – один із ключових інструментів для розвитку сільських територій у форматі територіальних громад. Це продукт спільної роботи професійних менеджерів, науковців та аграріїв. Він повністю корелюється з викликами сьогодення і включає підтримку різних напрямків господарської діяльності, підвищення якості життя на селі, залучення інвестицій, підтримки зайнятості населення через реалізацію приватних ініціатив та комунальних переробних підприємств тощо», – зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко.
За словами заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори, який презентував програму, її метою є підтримка створення доданої вартості місцевими товаровиробниками. Серед завдань – сприяння зайнятості сільського населення та підвищення якості життя на селі, створення інформаційного середовища для аграріїв і залучення інвестицій у розвиток агропромислового комплексу та сільських територій. Інструментами реалізації поставлених завдань є фінансова допомога, організаційна підтримка та комунікаційна складова.
«Ми намагалися зробити не декларативний, а прикладний і реальний для реалізації документ. Тому презентуємо його перед широким загалом, аби почути думку спеціалістів і врахувати їх пропозиції та зауваження», – зазначив він.
Особлива увага приділена комунальним переробним підприємствам у громадах, зокрема молокопереробці, ягідництву, органічному землеробстві та репродукції у тваринництві та рослинництві.
«Інвестиції плануємо залучати на рівні кластерів. Наприклад, на півночі перспективними є текстильна і луб’яна промисловість, на півдні – відновлення вівчарства, а також цукрова галузь», – пояснив Микола Подопригора.
Для успішної реалізації поставлених завдань програма передбачає реформування державних органів галузі АПК і змінщення акцентів на функції надання сервісних послуг суб’єктам підприємницької діяльності, з урахуванням наукових розробок установ області.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.