На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


СУМЩИНА. ЦУКРОВА ГАЛУЗЬ В ПРІОРИТЕТІ

Голова облдержадміністрації Микола Клочко зустрівся з керівниками сільськогосподарських підприємств з приводу відновлення на Сумщині цукрової галузі.
«Сьогодні ми велику увагу приділяємо інвестиціям. І саме бурякоцукрова промисловість потребує дієвих заходів з боку як владних, так і бізнесових структур щодо залучення інвестиційних коштів на її відродження. Наразі є попередні домовленості щодо відновлення заводу у Білопільському районі завдяки азербайджанським інвестиціям. Мова йде про початок реконструкції. Планується, що на території заводу буде два об’єкти. Один із них пов’язаний з цукровою галуззю, і окремо цех з переробки сої», – повідомив очільник області.
Тож одним із ключових питань наради розглядалося доцільність розширення площ посівів цукрових буряків сільськогосподарськими підприємствами області під урожай 2017 року, як сировинної бази для подальшої їх переробки.
До слова, дане питання Микола Клочко нещодавно також піднімав у Києві перед міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим.
За інформацією виконуючої обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Оксани Петрової, на даний час площі посіву цукристих у регіоні значно скоротилися. Якщо в 1990 році площі до збирання цієї культури по всіх категоріях господарств становили 120 тисяч гектарів, у 2010 році – 14,5 тисяч гектарів, то у 2016 році – лише 1,8 тисяч гектарів. Проте сьогодні бурякоцукрове виробництво є однією зі стратегічно важливих галузей агропромислового комплексу.
«Відродження цукрової промисловості на Сумщині, зокрема, відновлення роботи заводу сприятиме створенню нових робочих місць, збільшенню фінансових надходжень до бюджету, забезпеченню власних потреб у цукрі та можливості його реалізації на внутрішньому та зовнішньому ринках», – зазначила вона.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.