На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


СУМЩИНА. В РЕГІОНІ ПРОЙШОВ «ДЕНЬ ПОЛЯ КАРТОПЛІ – 2016»

«Сьогодні виробництво картоплі в області повністю забезпечує потребу в харчуванні, посівному матеріалі та кормах. І це не зважаючи на те, що потреба в картоплі для споживання місцевим населенням становить в межах 190 тисяч тонн», – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Микола ПОДОПРИГОРА.
Відкриваючи нараду в Сумському національному аграрному університеті з нагоди «Дня поля картоплі», Микола Подопригора зазначив: «Картопля є традиційною культурою для Сумщини та найбільш вживаним продуктом харчування, а галузь картоплярства – вагома складова у структурі виробництва сільськогосподарської продукції населенням».
За словами посадовця, застосування новітніх технологій вирощування та використання високоврожайних сортів картоплі збільшили і її урожайність. Якщо у 2000 році вона становила 120 центнерів з гектара, то у 2015 році цей показник досягнув рівня 186 центнерів з гектара.
«З метою популяризації галузі картоплярства, її економічної привабливості та стабільного розвитку фермерам, дрібним і середнім виробникам необхідно об’єднуватись у кооперативи – підкреслив Микола Подопригора. – Успіх подальшого розвитку картоплярства можливий за умов спеціалізації і концентрації виробничих та фінансових ресурсів. Поєднавши виробництво картоплі з її промисловою переробкою та інфраструктурними підрозділами на основі економічних інтересів у єдиний виробничо-комерційний комплекс можна вивести галузь на сучасний конкурентоздатний рівень».
Під час проведення «Дня поля картоплі» науковці Сумського національного аграрного університету ознайомили присутніх із сортами власної селекції, провідних науково-дослідних установ України та селекційних компаній світу на демонстраційно-технологічних полігонах закладу.
Також учасники зібрання мали змогу поділитись досвідом і поглибити знання в напрямку вирощування картоплі, ознайомитись з її новими сортами, селекцією як нашого регіону, так і інших.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.