На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


СУМЩИНА: У 2016 РОЦІ В АПК РЕГОНУ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗАЛУЧИТИ 1,2 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

Відбулось виїзне засідання колегії Сумської облдержадміністрації на якому заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Оксана озвучила плани залучити до регіону у 2016 році 1,2 млрд. гривень.
Очільник Сумщини Микола Клочко підкреслив, що АПК – це основа розвитку економіки нашої області. Тому для місцевих керівників головне –розуміння, що від стану сільського господарства, аграрних підприємств залежить розвиток сільських територій та благополуччя жителів усієї Сумщини.
«Зростання цін на матеріально-технічні ресурси, зміни у податковому законодавстві, низькі закупівельні ціни на молоко змушують аграріїв області розширювати площі посівів найбільш ринково привабливих культур та утримуватися від розвитку тваринницької галузі. Тому нам необхідно передбачити шляхи підтримки малого та середнього бізнесу, нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення її якості, а також розвитку сільських територій. Для цього, крім місцевих ресурсів, слід використовувати кошти міжнародних інвесторів та банківських структур», –зазначив Микола Клочко.
Одним із найефективніших шляхів поліпшення стану агропромислового комплексу він назвав залучення інвестицій в область, адже Сумщина має реальні можливості для капіталовкладень і є перспективною для інвестування.
Оксана Петрова доповіла, що у 2016 році в агропромисловий комплекс області планується залучити близько 1,2 мільярда гривень на 60 проектів, що на 32% більше від минулорічного показника.
Серед найбільших вона назвала ряд проектів, зокрема, будівництво додаткових ємностей для зберігання зерна у ТОВ «Вітчизна» Конотопського району; елеватора та цеху з виробництва комбікормів в Алтинівській філій ПАТ «Компанії Райз» у Кролевецькому районі; заводу з переробки сої на території Роменського району та підприємства з виробництва біоетенолу на базі Жовтневого цукрового заводу.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.