На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ПОЛТАВЩИНА. ПИТАННЯ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ВИРІШУВАЛИ РАЗОМ ІЗ МІНІСТРОМ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ ТАРАСОМ КУТОВИМ

Під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового відбулася відеоконференція в режимі Skype під час якої було розглянуто питання завершення посівної кампанії, про організацію роботи по догляду за посівами сільськогосподарських культур та підготовку до проведення агропромислової виставки «Агро-2016».
У відеоконференції взяли участь заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов та керівники причетних установ.
На Полтавщині цього року темпи посіву ярих культур значно уповільнені несприятливими для роботи в полі погодними умовами, постійні дощі не припиняються по всій області. Станом на 23 травня посіяли всього ярих культур на площі 1,2 млн. га.
Завершено посів цукрових буряків на площі 37,5 тис. га, що більше на 8,8 тис. га до попереднього року. Соняшнику посіяно 100% до плану та більше на 22.3 тис. га до минулого року.
Завершується посів кукурудзи на зерно, посіяно 511,3 тис. га., або 97% до плану, та більше на 20,0 тис. га до минулого року. Соя посіяна на площі 178 тис. га, або 83% до плану, та більше на 3,7 тис. га до минулого року.
Повним ходом іде посів круп’яних культур, посіяно гречки 4,1тис. га. 85% до плану.
До сільгосптоваровиробників доведено завдання по посіву гречки відповідно до рекомендованих Мінагрополітики 6,2 тис. га. Питання розширення посівів гречки було розглянуто на обласній селекторній нараді 24.04.16, та на нараді 19.05.16 за участю начальників управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій. 5 районів вже завершили посів гречки згідно рекомендованих обсягів.
Матеріально-технічними ресурсами сільськогосподарські підприємства області забезпечені, проблем з посівом ярих культур в сільгосптоваровиробників не виникає. Стримує посів ярих культур лише дощова погода.
На сьогоднішній день озимі на зерно збереглись на площі 249,8 тис. га, що становить 93% до посіяних площ в тім числі 239,1 тис. га пшениці. З них 96% знаходяться в доброму та задовільному стані, 4% слабкі та зріджені посіви. Всі ці площі підживлено в повному обсязі.
Станом на 20 травня 2016 року забезпеченість пестицидами на весняно літній період становить 100% до потреби та складає – 3012,0 тонн. Використано пестицидів 1450,2 тонн, в тому числі гербіциди – 1305,9 тонн, протруйники – 63,4 тонн, інсектицидами – 32,5 тонн, фунгіцидами – 67,9 тонн.
Достатнє зволоження верхніх шарів грунту та висока вологість повітря сприяють поширенню хвороб та швидкому росту бур’янів. Але перезволоження грунту та часті дощі не дають змоги вчасно провести комплекс заходів по захисту посівів сільськогосподарських культур.
На сьогодні господарствами області проведено обробіток посівів хімічним методом на площі – 943,2 тис. га, біологічним – 45,3 тис.га. З них від бур’янів оброблено 720,3 тис га, від шкідників – 83,4 тис. га, проти хвороб – 139,5 тис. га.
Робота по захисту посівів сільськогосподарських культур продовжується.
Для проведення всього комплексу весняних робіт є в наявності 85,3 тис. тонн д.р., мінеральних добрив, що складає 131 % до потреби.
В останні дві неділі пішов значний необгрунтований ріст цін на паливо. Якщо бензин подорожчав на 300 грн/т і середня оптова ціна склала 23400 грн/т, то дизпаливо за останню неділю зросло в ціні на 1200 грн/т і середня оптова ціна по області становить 18250 грн/т.
Полтавська область на XХVIII Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2016» презентуватиме галузь тваринництва та органічне виробництво.
Зокрема:
1. У виставці сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва «ANІMAL`EX-2016» 3 господарства області представлять племінну худобу:
- породи Українська чорно-ряба молочна;
- породи Українська червоно-ряба молочна та 2 бугайці породи Абердин-ангуська;
2. У виставці органічних продуктів та технологій «ORGANIC» свою продукцію продемонструє ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» та ПП «Агроекологія» продукцію сертифіковану за європейськими стандартами.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.