На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ПОЛТАВЩИНА. БОРОШНО З ЦЬОГОРІЧНОГО УРОЖАЮ ПОДОРОЖЧАЄ

Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов заявив, що «борошно з цьогорічного урожаю зернових подорожчає». Здорожчання борошна не спричинить різкого росту цін на хліб. Про це повідомив під час наради щодо ситуації на ринку продовольчого зерна та забезпечення хлібобулочними виробами населення області директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов.
За його словами, через липневі дощі під час збору урожаю кількість зерна зменшилась. Цьогорічні погодні умови вплинули й на якість сировини, і тому собівартість зросла на 25%. Це призведе до підвищення цін на хліб та борошно.
«Раніше ми не мали менше, ніж 70 % продовольчого зерна, а то і 80%. Нині розраховуємо на 50%. Ми проаналізували собівартість зерна цього року. Вона виходить на 25% вищою, ніж минулого року. І ціна на зернові, яка стрімко зросла до 6 тис. грн за тонну, практично на межі собівартості, різниця у 5-7%. Борошно, яке виготовлятимуть із цьогорічного врожаю, подорожчає, але підстав для різкого збільшення ціни я не бачу», - говорить директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Фролов.
Також на нараді були присутні керівники підприємств борошномельної та хлібопекарської галузей, представник ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та ПАТ «Аграрний фонд ».
Для забезпечення нормативних споживчих потреб населення області хлібопродуктами на 2018-2019 маркетинговий рік необхідно 177 тис. тонн зерна. Найбільше зернових ресурсів, а це 137 тис. тонн (77%), потребує хлібопечення.
Голова асоціації «Полтавахліб» Олександр Бзенко додав, що хлібопекарські підприємства Полтавщини готові до роботи, тож без хліба ніхто не лишиться.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.