На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ОДЕЩИНА. У СЕЛІ МАЯКИ ВІДКРИВСЯ СПОРТИВНИЙ СТАДІОН

У селі Маяки Біляївського району Одеської області відкрили новий спортивний стадіон на 200 глядачів.
В урочистостях з нагоди значної спортивної події у житті села взяли участь голова облдержадміністрації Максим Степанов, голова обласної ради Анатолій Урбанський, депутат обласної ради, керівник департаменту фінансів облдержадміністрації Марина Зінченко, депутати Верховної та обласної рад, керівництво Маяківської сільської ради, Біляївської райдержадміністрації, міської та районної рад, громадськість, спортсмени, творчі колективи та мешканці села.
Спорткомплекс загальною площею в 16000 м? складається з футбольного поля, волейбольної і баскетбольної площадок, бігових доріжок, обладнання для занять легкою атлетикою.
Фінансування реконструкції спортивного стадіону здійснювалося з державного та місцевого бюджетів. З обласної скарбниці було виділено 2,5 млн. грн.
Під час урочистостей представники обласної влади подарували спортсменам сертифікат на екіпіровку восьми футбольних команд.
«Спорудження спортивного стадіону у Маяках ? це один з яскравих прикладів втілення у життя реформи децентралізації влади. Саме громада має вирішувати, що їй потрібніше – школа, дитячий садочок, лікарня, Будинок культури, освітлення вулиць, зручні тротуари чи стадіон європейського рівня. Ми будемо пишатися, якщо саме на цьому футбольному полі зростуть майбутні чемпіони світу», ? наголосив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський у своїй промові.
Депутат обласної ради Марина Зінченко зазначила, що стадіон у селі Маяки – це лише початок великої роботи у громаді. Попереду – задумки щодо будівництва штучних футбольних полів у селах Удобне та Надлиманське.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.