На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ. ВИРОБНИКИ ВИНОГРАДУ ТА ВИНА ПОТРЕБУЮТЬ ПІДТРИМКИ

Очільник Одеської ОДА Максим Степанов готовий лобіювати програму підтримки виноробства, зокрема це стосується захисту прав як виробників сировини, так і готової продукції. Про це він заявив на зустрічі із представниками галузі 31 серпня.
Наразі на Одещині виник конфлікт щодо заниженої вартості закупівлі винограду. Через це виробники сировини заявили про так звану картельну змову виноробів. За словами Степанова, наразі необхідно визначити шляхи вирішення проблеми та, якщо необхідно, внести зміни у законодавство.
«Звісно, я даю відповідні доручення, щоб ми розробили схеми взаємодії. Я готовий говорити і з Президентом, і Премєр-міністром, щоб наступного року ситуацію змінити. Надайте мені своє бачення вирішення проблеми. Я обов’язково вивчу питання, як це робиться в інших країнах і що для цього необхідно, аби це не заперечувало нашому законодавству», – зауважив Максим Степанов.
За словами одеських виноградарів, цього року їм запропонували ціни на сировину не тільки нижчі, ніж у 2016, але нижчі за собівартість.
«Нам озвучили ціну в районі 6-6,5 гривень за кілограм винограду при собівартості виробництва – 6,5-7 гривень! Площі виноградників скорочуються, а обсяг вина, виробленого в Україні, не зменшується. І при цьому нам дають таку ціну за нашу продукцію, що взагалі нижче нашої рентабельності. Ми будемо викорчовувати виноградники!» –наголосив представник виноградарського підприємства Віталій Горбалінський.
Виробники продукції в свою чергу запевняють, в них ситуація не краща через обвал ринку майже на 50%. На це вплинула і велика частка імпортної продукції, що реалізується в Україні. На багатьох заводах є залишки виноматеріалу, тож закуповувати сировину взагалі немає сенсу.
«Майже на всіх заводах є старий виноматеріал. Ми сьогодні всі знаходимося на ринку. Беріть вартість винограду, множте на два, і от вам ціна виноматеріалу. Я по 15-16 гривень за літр продавати не буду, в мене його ніхто не візьме, тут ледве по 14 гривень йде реалізація», – поскаржився винороб Владислав Пришивцев.
В свою чергу, очільник ОДА запропонував надсилати свої пропозиції змін до законодавства щодо державного регулювання галузі та підтримки виноробства. А якщо дійсно має місце картельна змова, звертатись до Антимонопольного комітету України.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.