На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


РЕГІОН МИКОЛАЇВЩИНА. ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ

У рамках інвестиційного форуму «Миколаївщина ¬- надійний партнер» відбулося відкриття 5-ї черги морського перевантажувального терміналу компанії «Евері».
«Шановні миколаївці, працівники потужного підприємства «Евері», концерну «Орексим», насамперед, хочу привітати вас з 10-річним ювілеєм. Ви успішно розвиваєтесь в Україні, в Миколаївській області. «Евері» - наш надійний соціальний партнер. Сьогодні йде величезна підтримка нашим спортсменам, військовим. Ваша компанія профінансувала 3 броньованих автомобілі для військовослужбовців, для героїв, які захищають нашу територію, відстоюють свободу і незалежність України. Компанія успішно інвестує в Миколаївський регіон. Ми підписали Меморандум про співпрацю, про підтримку інвестицій. Спасибі вам за те, що ви працюєте і прославляєте наш регіон», - привітав голова облдержадміністрації Вадим Меріков.
Через морський термінал ТОВ «Евері», розташований в Миколаївському морському торговому порту, перевантажується до 37% виробленої в Україні меласи. Загальний тоннаж одноразового зберігання становить 93 тис. тонн, з них 28 тис. тонн - меласи і 65 тис. тонн - олії. Цей обсяг зберігання дозволяє перевантажити не менше 300 тис. тонн меласи і 750 тис. тонн олії на рік.
Комплекси дозволяють одночасно працювати з автомобільним і залізничним транспортом в будь-яких вантажних напрямках. Можливості терміналу дозволяють обробляти також і транзитні вантажі.
У 2014 році обсяг переробки рослинної олії компанії «Евері» збільшився на 266% в порівнянні з попереднім роком і склав майже 811 тис. тонн олії.
Також, відбулося відкриття заводу з виробництва електроенергії з біогазу, який побудований компанією «ЛНК».
«Мені дуже приємно відкривати цей об'єкт. Рік тому ми підписали Меморандум про співпрацю, про підтримку компанії «ЛНК» в їх інвестиційному проекті. Пройшов рік, сьогодні ми відкриваємо проект, який дійсно дуже важливий для Миколаївської області, для міста Миколаєва не тільки зі сторони альтернативної енергетики, а й з екології. Я хочу побажати вам подальшого розвитку і в Миколаївській області, і в цілому в Україні. Ми відкриті до співпраці, Миколаївщина - надійний партнер для інвесторів», - підсумував Вадим Меріков.
На сьогоднішній день, силами компанії «ЛНК», введено в експлуатацію п`ять комплексів з дегазації, 4 з яких - у Київській області та один - у Житомирській області. Тепер аналогічний комплекс є і в Миколаївській області. Це не тільки енергетична незалежність і скорочення викидів в атмосферу метану, але й додаткові робочі місця, надходження до обласного та місцевого бюджетів.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.