На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Львів. XVI Міжнародний економічний форум

4 листопада, у рамках дводенного XVI Міжнародного економічного форуму, у Музейно-культурному комплексі пивної історії “Львіварня” відбулась окрема дискусійна панель, присвячена розвитку агропромислового сектору. Українські та закордонні бізнесмени, експерти, урядовці ділились досвідом із виробництва продукції з доданою вартістю, залучення додаткових фінансових ресурсів та ефективного партнерства із міжнародними компаніями.
Участь у дискусії взяв й голова Львівської ОДА Олег Синютка. Зокрема, він запевнив аграріїв та представників бізнесу, що облдержадміністрація готова надавати підтримку та допомогу вітчизняному виробнику. "Я переконаний у тому, що сьогодні, на справді, не все залежить від грошей та фінансової підтримки. Зараз ми дуже відстаємо у знаннях та досвіді для того, щоб зі своєю продукцією вийти на міжнародні ринки. Тому ми поставили амбітне завдання допомогти нашим компаніям у сертифікації та налагодженні експорту, - наголосив голова ОДА. - Я би хотів, щоб в особі Львівської облдержадміністрації ви бачили доброго лобіста, який готовий підтримати вас, як майбутніх виробників, як людей, котрі створюють додану вартість та потенціал області".
Також Олег Синютка наголосив, що Львівщина повинна бути прикладом у веденні бізнесу. "Львівщина, маючи всі умови для усунення адміністративних бар’єрів, будь-яких корупційних речей, повинна бути майданчиком для міжнародних компаній, щоб продемонструвати чіткі правила гри та можливості безперешкодно реалізовувати бізнес ідеї та здійснювати бізнесову діяльність. Я переконаний, що сьогодні на території області не повинно бути таких аграрних підприємств, або іншої галузі, які можуть мати клопоти з точки зору різноманітних бар’єрів чи, тим паче, безпеки", - додав він.
У виступі голова ОДА також акцентував і на розвитку кооперативного руху, який є найбільш перспективним на території області. "Я вважаю, що найбільш перспективним для Львівщини є розвиток кооперативного руху. Ми розуміємо, що конкурентною і модельною формою організації агровиробництва повинні стати кооперативи, які, з одного боку, будуть достатньо конкурентоспроможними, а з іншого боку, достатньо дрібними, щоб бути інноваційними та швидкими в реагуванні", - зазначив він.
"Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, тому що Львівщина – це ворота у Європу, вона є фабрикою Європи та повинна стати локомотивом руху до стандартів Євросоюзу", - наголосив Олег Синютка.
Зазначимо, що участь у дискусії також взяли заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська, генеральний директор ПАТ "Карлсберг Україна" Євген Шевченко, представники Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні, ПАТ "Креді Агріколь Банк", компанії Syngenta та інші.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.