На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ЛЬВІВЩИНА. НІДЕРЛАНДСЬКІ ФАХІВЦІ ДОПОМАГАТИМУТЬ РОЗВИВАТИ МОЛОЧНУ ГАЛУЗЬ РЕГІОНУ

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського з директором голландської компанії Difco International BV – Рене Кремерс та менеджером Difco International в Україні – Романом Пучком.
На Львівщині реалізовуватимуть проект "Нідерландський молочний центр в Україні". В рамках цього проекту для фермерів проводитимуть тренінги з питань фінансів, менеджменту, кормової бази та годівлі, а також навчатимуть як підвищити якість молока.
"На Львівщині уже працюють проекти з розвитку молочарства, зокрема за допомогою канадських партнерів, - зазначив Ростислав Замлинський. - Львівська обласна державна адміністрація зацікавлена в співпраці та буде активно сприяти в реалізації нідерландського проекту на території області".
Як розповіли представники голландської компанії, в межах проекту готуватимуть спеціалістів-тренерів з питань менеджменту, селекції та кормовиробництва, які своєю чергою навчатимуть місцевих фермерів. Відповідні тренінгові центри створять у Львівській, Київській, Сумській та Черкаській областях.
Відтак на Львівщині будуть визначені демонстраційні ферми, які оберуть серед кращих господарств області. На базі цих молочних господарств проводитимуть тренінги з питань менеджменту та фінансів, кормової бази та годівлі, якості молока та здоров’я тварин. Окрім того, місцевих фермерів навчатимуть як швидко та суттєво підвищити якість та кількість виробленого молока.
Проект триватиме три роки, а його бюджет становить близько 1,4 млн. євро. Партнерами проекту з голландської сторони є близько 20 нідерландських бізнес партнерів, а з української сторони державні органи, навчальні заклади, сільськогосподарські підприємства/фермери, асоціації, переробники молока, компанії з виробництва кормів.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.