На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


КИЇВЩИНА ГОТУЄТЬСЯ СІЯТИ ТА ДУМАЄ ПРО ІНВЕСТОРІВ

На базі Миронівського інституту пшениці ім.В.М. Ремесла НААН відбулася розширена нарада з питань підготовки аграріїв Київської області до комплексу весняно-польових робіт у 2016 році. Під час засідання обговорили проведення цьогорічної посівної кампанії, перспективи розвитку аграрної галузі, можливості кредитування сфери та її реформування на обласному та районному рівнях, а також торкнулися багатьох вузькоспеціалізованих питань на кшталт особливостей догляду за озимими культурами, сучасних методів застосування адьювантів, особливостей біологічних засобів захисту рослин тощо.
Київську облдержадміністрацію на заході представляв голова Максим Мельничук та директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Шевченко. Участь у нараді взяли представники Мінагрополітики, голови райдержадміністрацій, науковці, аграрії, представники банків і бізнес-структур, а також директор Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла НААН Олександр Демидов.
У вступному слові голова КОДА підкреслив, що аграрний сектор є одним з найбільш привабливих та перспективних в інвестиційному плані. Утім, разом із залученням капіталовкладень ця галузь найближчим часом буде активно реформуватися на різних рівнях – як обласному, так і районному.
«Різні світові та європейські грантові і донорські організації, які готові вкладати свої кошти в нашу економіку, звертають увагу першочергово на сільськогосподарську галузь. Тут дійсно великі можливості для розвитку, адже досвід і практика показують, що залучені у цю сферу капіталовкладення повертаються із найбільшою віддачею та швидкістю. Однак для цього маємо активно реформувати галузь на всіх рівнях – від районних до обласного. Маємо створювати умови для появи програм підтримки аграрного виробництва, переробної галузі та програми кредитування аграріїв. Наша вітчизняна продукція повинна бути якісною, безпечною, відповідати європейським стандартам і при цьому заповнювати внутрішній ринок та активно експортуватися», - зазначив Максим Мельничук.
У свою чергу, Олександр Шевченко докладно поінформував про стан підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт у області. Так, під урожай 2016 року було посіяно 213 тис. 600 гектар озимих. На сьогодні отримано сходів озимих на площі 213тис. 500, що становить майже 100%. Стан цих посівів (якщо говорити про зернові культури) цілком задовільний: 45% знаходяться у доброму стані, 47% - у задовільному, 8% є слабкими та зрідженими.
За його словами, в області є значні плани на цей рік щодо посіву ярих зернових культур. На сьогодні поки що здійснено посіви на площі майже 10 тисяч гектар, підживлено 86% площ озимих.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.