На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Хмельниччина. Габінет зустрівся з бізнесом

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет разом зі своїм першим заступником Романом Примушем зустрілися з представниками бізнесу області. До спілкування долучилися керівники підприємств легкої промисловості Хмельниччини.
«Ми розпочинаємо серію зустрічей з представниками бізнесу, аби налагодити справжнє партнерство влади і тих, хто виробляє продукцію та її експортує. – сказав очільник області. – Наша мета та мета Президента України працювати прозоро, однаково для всіх, при цьому усунути будь-які корупційні ризики з боку державних органів і забезпечити можливість для підприємців працювати безперешкодно, наповнюючи бюджет, а влада цьому має сприяти».
Вітаючи присутніх, Дмитро Анатолійович зазначив, що сьогоднішня зустріч носить ознайомчий характер. «Хочу почути від вас про основні проблеми, які виникають у процесі вашої роботи, аби ви отримали підтримку і сприяння з боку обласної влади», – зазначив він.
Представники бізнесу мали можливість розповісти про специфіку своєї роботи, а також висловили пропозиції та думки щодо її покращення. Так, підприємці висловили думку щодо розробки програми підтримки місцевих брендів, сприяння в організації міжнародних виставок, популяризації компаній нашої області.
Голова адміністрації запропонував ідею створення єдиного порталу, де був би розміщений перелік місцевих товаровиробників з детальною інформацією про них. Присутні підтримали таку ідею, бо це гарна можливість прорекламувати своє виробництво. Адже наразі ринок України здебільшого наповнений імпортними товарами.
Керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу ЄБРР у м. Хмельницькому Олег Демчук зазначив, що це перша за декілька років зустріч обласної влади зі «швейниками» та подякував голові адміністрації за таку ініціативу. Він висловив сподівання, що така синергія бізнесу і влади, освіти і бізнесу буде мати хороший результат.
В свою чергу, Дмитро Габінет запевнив, що підприємці можуть розраховувати на його підтримку. «Те, що залежить від мене в контексті прозорості, я вам можу гарантувати. У вас тут є підтримка. Хочу співпраці, щоб ми досягали спільних результатів на користь розвитку нашого краю», – наголосив Дмитро Габінет.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.