Rated by MyTOP На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

«МАИС» презентовал новые гибриды кукурузы аграриям Степи
 
ХМЕЛЬНИЧЧИНА. КЕРНЕЛ РОЗВИВАЄ СОЦІАЛЬНУ СФЕРУ СЕЛА

7 липня відбулось відкриття інноваційно-технологічного комплексу «Зіньків» ТОВ «Енселко Агро» в с.Зіньків Віньковецького району, що розроблений компанією «Кернел». Це значний крок у поліпшенні аграрної інфраструктури та розвитку соціальної сфери села.
Участь у офіційному відкритті взяв голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, представники місцевих органів влади, громадськість району.
Корнійчук запевнив присутніх, що головними завданнями для нашої держави залишається підтримка сільськогосподарського виробника, поліпшення аграрної інфраструктури та розвиток соціальної сфери села.
«Тому, те, що дана компанія обрала для впровадження свого проекту Хмельниччину стане поштовх для місцевого економічного та соціального розвитку, створення нових робочих місць», – підкреслив Олександр Корнійчук.
Загалом Кернел займається вирощуванням сільськогосподарської продукції, зберіганням та переробкою зерна на елеваторах, виробництвом олії, реалізацією зерна та олії як на внутрішні, так і на зовнішні ринки.
Оскільки одним з пріоритетних напрямків діяльності Компанії є сучасне виробництво сільгосппродукції – це забезпечить провідні позиції нашої області на українському ринку продовольства.
Очільник краю висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з реалізації інших проектів в області та вручив нагороди обласної державної адміністрації кращим працівникам компанії, що були долучені до створення інноваційно-технологічного комплексу «Зіньків».ТОВ «Енселко Агро» входить до складу Компанії Кернел. Підприємство обробляє близько 100 тис. га землі у 13 районах Хмельницькій області.
Підприємство має понад 44 000 пайовиків. У вирощуванні сільськогосподарської продукції акцент на кукурудзі, соняшнику, сої, озимих та кормових культур. 2015 аграрний рік Енселко Агро (Кернел) закінчило з значними досягненнями по врожайності пізніх та озимих культур.ТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ ГИБРИДОВ КУКУРУЗЫНовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыКЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
Выставки
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г. СовЭкон. Анализ российских аграрных рынков с 1991 г.
2002 -2017 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.