На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Херсонська область шукає ресурси для зрошенняе

Потрібно шукати додаткові ресурси для відновлення зрошення з урахуванням бюджетних обмежень. На цьому голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв наголосив під час наради з питань розвитку зрошення на Півдні України за участі керівників структурних підрозділів ОДА, керівників водогосподарських організацій області, представників громадських організацій та наукових установ Херсонщини.
У ході засідання були розглянуті питання щодо розвитку зрошення на Півдні України, проблемні питання щодо використання зрошуваних земель в області та шляхи відновлення зрошення.
«Потрібно розуміти, що без налагодженої системи зрошення Херсонська область не конкурентоздатна! Поливні землі Херсонщини є страховим фондом стабільного виробництва сільськогосподарської продукції, особливо, у посушливі роки, коли ці землі складають стабільний страховий резерв виробництва сільськогосподарської продукції! Враховуючи бюджетні обмеження, потрібно шукати додаткові ресурси для відновлення зрошення з їх урахуванням», - наголосив Юрій Гусєв.
На сьогодні в області налічується 427,1 тис га площ зрошуваних земель, але потужний водогосподарський комплекс області не використовується на повну потужність, поливається лише 320 тис га.
Саме тому, за словами голови облдержадміністрації Юрія Гусєва, необхідно ініціювати прискорення прийняття Стратегії зрошення та дренажу України до 2030 року. Також на Херсонщині мають бути створені пілотні проекти, які власною ефективною роботою покажуть всій Україні, як потрібно відновлювати зрошувальні території без залучення державних коштів, а у співпраці з різними міжнародними організаціями.
«Вирішення зазначених питань значно поліпшить якість використання зрошуваних земель, створить привабливі умови для інвестицій у відновлення внутрішньогосподарської зрошувальної мережі та придбання дощувальної техніки, покращить економічну ефективність зрошуваного землеробства», - підсумував Юрій Гусєв.


АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.