На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ХЕРСОНЩИНА. ОБГОВОРЮЄТЬСЯ ЗАЛУЧЕННЯ ІРАНСЬКИХ ІНВЕСТИЦІЙ В АПК РЕГІОНУ

Керівництво обласної державної адміністрації зустрілося з іранською делегацією з провінції Ісфахан, а саме: з членами Комітету агропромислового комплексу цієї провінції панами Ахмадрезом Хемматі та Мохаммедом Садегхи, віце-генеральним секретарем Ісфаханської палати торгівлі, промисловості, шахт і сільського господарства Махмудрезом Агхаребпарастом для того, щоб обговорити можливості майбутньої співпраці у Херсонській області.
Під час зустрічі в. о. заступника голови обласної адміністрації Дмитро Бутрій розповів гостям про існуючі інвестиційні проекти, які реалізовуватимуться в області за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та співфінансуванні з місцевих бюджетів.
«Ми плануємо реалізувати всі проекти на території Херсонщини, мінімізувавши бюрократичну складову, особливо для представників іноземного бізнесу, адже розуміємо відмінність документації під час оформлення підприємницької діяльності», – зазначив Дмитро Бутрій.
Делегацію з Ірану особливо зацікавила співпраця з Херсонщиною в агропромисловій галузі, тому директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Паливода презентував гостям сільськогосподарський потенціал області, показавши поля, зрошувальні канали й хід проведення робіт зі збору зернових.
Махмудрез Агхаребпараст зауважив, що на сьогодні в Херсонській області багато іранських бізнесменів займаються підприємницькою діяльністю і задоволені її результатами, адже відчувають потужність сільськогосподарської галузі.
«Зараз ведуться перемовини щодо співпраці з Херсонщиною і залучення додаткових для області інвестицій. Ми зацікавлені у налагодженні експортних перевезень товарів до Ірану», – зазначив Махмудрез Агхаребпараст і запевнив, що провінція Ісфахан сподівається на взаємовигідну співпрацю.
Разом з тим, іранські гості звернули увагу, що вкрай важливо вивчити особливості митного контролю й транспортування товарів закордон з можливістю прямого перевезення з України в Іран.
Делегати також відзначили якість сільгосптехніки на полях Херсонщини й серйозно зацікавилися у створенні підприємств саме у галузі сільського господарства.
Іранці висловили бажання якнайшвидше отримати протокол про співпрацю у галузі сільського господарства між двома країнами. Адже, як зазначив Мохаммед Садегхи, якщо вже є угода про співпрацю України та Ірану, можна підписати й угоду про співпрацю між Херсонською областю і провінцією Ісфахан.


АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.