На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ХАРКІВЩИНА ОБГОВОРЮЄ ПЕРЕВАГИ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Про переваги та можливості, які надає сільгоспвиробникам аграрна розписка, говорили на круглому столі, який пройшов в обласній державній адміністрації 20 жовтня.
Відкриваючи засідання круглого столу, заступник голови ХОДА Марк Беккер зазначив, що керівництво Харківської області вважає сільське господарство одним з найважливіших напрямків розвитку економіки регіону.
«Ми розуміємо, що розвиток сільського господарства гарантує продовольчу безпеку регіону і формує наші ресурси, - зазначив Марк Беккер. - Голова обласної адміністрації Ігор Райнін визначив основні аспекти реформування галузі на регіональному рівні. Головною умовою цього реформування є фінансування аграрного сектору. І оскільки сьогодні немає можливості фінансувати галузь в достатній мірі на державному рівні, для кредитування необхідно залучати іноземних інвесторів».
На думку Марка Беккера, ефективним інструментом фінансування сільського господарства Харківської області можуть стати аграрні розписки - найбільш прості і доступні на сьогоднішній день кредити для фермерів.
Як розповів під час круглого столу радник міністра аграрної політики Дмитро Ратрігін, проект «Аграрні розписки в Україні» реалізується Групою Світового банку в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією. Міжнародні інвестори готові давати українським фермерам вигідні кредити під заставу майбутнього врожаю.
«Ми робимо ставку на розвиток малого та середнього бізнесу, яким важко розвиватися, оскільки сьогодні існують проблеми в банківському секторі, - зазначив Дмитро Ратрігін. - Фермери не беруть кредити в банках через високі ставки і кредитні застави. Аграрна розписка зможе вирішити цю проблему».
Про успішний досвід впровадження розписок в Полтавській області розповіла керівник Програм з розвитку фінансування агросектору Групи Світового банку Лія Сорока. За її інформацією, в пілотному регіоні було видано 10 розписок на суму 40 млн грн.
«Починаючи з цього року, проект буде розширювати свої межі на Харківську, Черкаську та Вінницьку області. Ми вдячні керівництву Харківської області за підтримку проекту і впевнені, що наша співпраця принесе користь сільському господарству регіону», - підкреслила Лія Сорока.
За її словами, перемовини щодо першої аграрної розписки в Харківській області вже ведуться, її буде видано вже найближчим часом.

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.