На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Чернігівщина. День поля. Носівська селекційно-дослідна станція

День поля – 2017 відбувся 20 червня, на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.
Директор Носівської селекційно-дослідної станції Наталія Буняк ознайомила учасників з основними напрямками діяльності установи, її здобутками, а також перспективами розвитку.
Перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич подякував колективу Носівської СДС за результати роботи, якими користуються провідні сільгосптоваровиробники не лише області, а й усієї України.
«Завдяки Носівській селекційно-дослідній станції область має значний сортовий резерв в аграрному виробництві. Це дуже важливо для рослинної галузі. Адже використання високоякісного насіння, пристосованого до умов нашого краю, – це одна з найважливіших передумов сталого розвитку сільського господарства Чернігівщини як зараз, так і в перспективі», – зазначив він.
Учасники заходу оглянули місцевий демонстраційний полігон посівів озимих і ярих зернових культур. Крім того, побували на полях соняшнику, ріпаку, гороху, гречки тощо. Наукові працівники станції та Миронівського інституту пшениці охарактеризували сортові особливості рослин.
Про важливі аспекти вирощування вівса, ячменю, озимої пшениці, ріпаку, гороху та соняшнику в товарних посівах розповіли представники компаній Дюпон та Укравіт.
Як зауважив директор департаменту АПР ОДА Юрій Павлішен, від того, як ми впроваджуватимемо передові практики і технології у життя, залежатиме майбутнє галузі землеробства, її розвиток та ефективність кінцевого результату, який повинен відповідати сучасним вимогам.
У ході зустрічі аграрії обмінялись досвідом вирощування сільськогосподарських культур, а постачальники засобів захисту рослин та мінеральних добрив представили свою продукцію.


АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.