На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ЧЕРНІГІВЩИНА. АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС РЕГІОНУ РОЗВИВАЄТЬСЯ

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич разом з виконуючим обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Олегом Крапивним та головою Чернігівської райдержадміністрації Віктором Коржем ознайомились з роботою сільгосппідприємств Чернігівського району.
У ході робочої поїздки владці відвідали ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі у тваринництві» в селі Довжик Чернігівського району. Приватне підприємство спеціалізується на розведенні великої рогатої худоби молочних порід та вирощуванні зернових, бобових та олійних культур. Наразі вони орендують та обробляють більше 3 тисяч гектарів землі, а їх молочний комплекс налічує близько 800 голів великої рогатої худоби.
Застосовуючи нові форми та методи господарювання, використовуючи сучасні технології, підприємство досягло високого рівня ефективності виробництва та посідає передові позиції в області. Рентабельність від реалізації сільськогосподарської продукції лише в минулому році становить 35% в галузі рослинництва та 41% в галузі тваринництва.
Наступними локаціями робочої поїздки представників обласної та районної влади стали ТОВ «Добродія Фудз» та ТОВ «Агрофірма «Іванівка АГ» в Михайло-Коцюбинській громаді. Там управлінці ознайомились з процесом підготовки зерна до зберігання та переробки, а також розглянули організацію роботи з посіву озимих культур.
У селищі передбачається будівництво великого заводу з виробництва пластівців. Його відкриття заплановано на кінець літа 2017 року. На ньому вироблятимуть не тільки вівсянку, але і різні пластівці – ячмінні, кукурудзяні, з пшона, пшениці, гороху, гречки, рису, жита і всілякі продукти на основі пластівців. Проектуванням заводу та інженерно-консультативними роботами займається компанія Buhler (Швейцарія). Ця ж компанія буде поставляти технологічне обладнання.
Всі перелічені сільгосппідприємства тісно співпрацюють з багатьма фірмами по всій країні та відіграють важливу роль в розвитку економіки області. Їх діяльність направлена не лише на експорт продукції та забезпечення населення продовольством, а й на створення нових робочих місць, в такий спосіб відроджуючи життя в селах області.


АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.