На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ЧЕРКАЩИНА РОЗРАХОВУЄ НА ІНВЕСТИЦІЇ

Наймасштабніша бізнес-подія року відбулася на Черкащині 22 вересня. ІІ Міжнародний черкаський інвестиційний форум-2016 зібрав керівників понад сотні компаній і експертів звідусіль.
На форумі потенційним інвесторам демонстрували, чому варто розпочинати бізнес на Черкащині. І спільно напрацьовували механізми задля покращення інвестиційного клімату в області та її розвитку.
«Ми розглядаємо Черкаську область як пріоритетну. Передовсім нас привабили обсяги виробництва кукурудзи тут. Адже вона потрібна для виготовлення біоетанолу.
Область посідає перші місця, але майже вся сировина йде на експорт. Зі своїми пропозиціями ми відразу звернулися до керівника області. І реакція була дуже адекватною. Підтримка влади справді є. Це важливо для бізнесу. Тому зараз опрацьовуємо всі нюанси», - каже голова ради директорів компанії FreezOil Роланд Піпер із Нідерландів.
Один із найнепублічніших бізнесменів світу, голова ради директорів компанії FreezOil Роланд Піпер із Нідерландів вивчає можливість будівництва на Черкащині заводу з виробництва біоетанолу.
Більше сотні керівників компаній узяли участь у ІІ Міжнародному черкаському інвестиційному форумі-2016. Не лише українських, а й закордонних – із Польщі, Німеччини, Туреччини та ін.
Роланд Піпер – засновник фонду FreezOil. У свій час очолював такі компанії, як AT & T UNIX Systems Laboratories, UB Networks, Tandem Computers, Connekt, Eclipse Aviation та ін.
«Ми всі розуміємо великий потенціал нашої області, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Але на практиці використовуємо його ще недостатньо ефективно. Однак ми можемо та повинні стати повноцінними гравцями на ринку залучення іноземного капіталу, технологій тощо. Ми повинні мислити глобально, діяти локально, конвертуючи кращі ідеї в конкретні проекти регіонального розвитку».
За словами очільника області, роль влади полягає у забезпеченні зрозумілих і прозорих механізмів ефективної взаємодії з бізнесом. Одним із таких має стати Агенція регіонального розвитку Черкаської області. Її презентували просто на форумі.
«У цьому інструменті вже закладений баланс інтересів і прагнення реалізувати амбітні проекти розвитку, – пояснює Юрій Ткаченко. – Її засновниками стали влада, бізнес, наука і громадські організації. Усі об’єдналися з однією метою – розвиток території і підвищення її конкурентоспроможності. І ми починаємо конкурентну боротьбу між регіонами».
Як зауважує голова ОДА, Черкащина має надзвичайно гарні умови для ведення сільськогосподарського виробництва. Але вирощене, каже, поки тут недостатньо переробляють.
Щороку ми маємо більше 3,5 млн тонн зернових, – зауважує Ткаченко. – Понад половину зернових експортуємо непереробленими – як сировину. Ми збільшуємо виробництв овочів, плодів і ягід, але не маємо достатніх потужностей для зберігання і перероблення. Саме тому спільно з Асоціацією індустріальних парків України розробляємо концепцію агроіндустріальних парків. Ми впевнені, що створення індустріальних парків – це той шлях, який буде нашої сильною стороною в боротьбі за інвестора. І ми маємо надію, що ті ініціативи, які зараз є у Верховній Раді України стосовно преференцій для індустріальних парків, будуть проголосовані. Цього чекає і місцева влада, і бізнес.
Нині в області є близько 600 га земельних ділянок промислового призначення та 80 тис. кв м комерційної нерухомості під реалізацію інвестиційних проектів. Найближчим часом тут запустять он-лайн базу інвестиційних пропозицій.
– Ми пропонуємо місцевим підприємцям та іноземним інвесторам прозорі механізми співпраці, підготовлені території для інвестицій, мінімум бюрократії та максимум нашої підтримки, – підсумовує голова Черкаської ОДА. – Від них просимо участі в розвитку Черкаської області.
Нагадаємо, за півроку обсяг капітальних інвестицій в області склав 2,3 млрд грн. А це – в понад півтора разу більше, ніж за цей же період торік.


АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2021 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.