На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


УРЯД ПРОДАВ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ ЗА 1 МЛРД ДОЛАРІВ КРЕДИТУ

Голова Аграрної партії Віталій Скоцик каже, що виконавча влада дає пусті обіцянки зовнішнім кредиторам щодо ринку землі.

Меморандум з МВФ розкриває цинічну брехню влади і безпрецедентне перевищення урядом своїх повноважень. Кабмін - лише виконавчий орган, і він не може змушувати парламент ухвалювати закони, які він пообіцяв зовнішнім кредиторам.
У тексті Меморандуму з МВФ йдеться про те, що для отримання четвертого траншу кредиту Україна бере на себе зобов’язання ухвалення Верховною Радою закону про обіг земель сільськогосподарського призначення до кінця травня 2017 р. Це дозволить чинному мораторію на продаж земель втратити силу з кінця 2017 року. Таким чином, дозволяючи продаж землі, що перебуває в державній і приватній власності, відразу ж. Скажіть, хто дав право виконавчому органу влади підсовувати народним депутатам кота в мішку і обіцяти кредиторам його прийняття?
Ще в жовтні прем’єр-міністр України розказував українцям, що ринок землі не буде впроваджуватись поспіхом, що без широкого обговорення моделі ринку ніяких рішень про початок продажу землі не може бути. Скажіть мені, хто бачив законопроект, який розробляє уряд? Ми чули лише заяви заступника міністра Максима Мартинюка про якісь його моменти, які, судячи з тексту меморандуму, така сама брехня, як і заяви Гройсмана.
За словами політика, уряд готує документ кулуарно, бо розуміє, що він у суспільстві просто не може отримати підтримки.
«Ніякого обговорення з народом не могло бути. Влада добре знає, що всі соціологічні опитування показують, що понад 70% українців проти продажу землі, а понад 90% підприємців-аграріїв не мають коштів на її купівлю. Тому про організацію референдуму, як це повинно бути, адже згідно з Конституцією лише народ – власник землі, і лише він може нею розпоряджатись – мова не йшла. Щоб вкрасти в українців землю, влада створила ширму, ілюзію обговорення, найнявши різних «грантоїдів», які співають те, що потрібно іноземним замовникам», - говорить Скоцик.
Та додає, що Аграрна партія не допустить розпродажу національного багатства урядом і розпочинає Всеукраїнський збір підписів «Не дамо вкрасти землю!» на захист української землі.


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.