На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


МИНИСТР АГРОПОЛИТИКИ ТАРАС КУТОВЫЙ О БЮДЖЕТНОЙ ПОДДЕРЖКЕ АПК В 2017

РОЗПОДІЛИТИ ДЕРЖАВНІ КОШТИ

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий повідомив, що державна підтримка буде направлятися виключно через Державну фіскальну службу і Держказначейство.

«Це має бути максимально прозорий механізм. Розподіл коштів має здійснюватися виключно через ДФС і Держказначейство. Міністерство тут просто виступає посередником для того, щоб зафіксувати, що це пряма підтримка від міністерства, а не система оподаткування», - розповів Кутовий.
Він висловив сподівання, що в цьому питанні не повинно бути ніяких нарікань.
Виділена сума на підтримку сільського господарства у розмірі 5,5 млрд грн буде розподілена рівномірно на 12 місяців 2017 року. «Суму 5,5 млрд грн ми хочемо розподілити рівномірно на 12 місяців, оскільки в рамках підтримки є більші та менші гравці», - зазначив Тарас Кутовий.
За словами Міністра, на дотацію в автоматичному режимі за програмами Мінагрополітики планує направити до 4 млрд грн. Решта, - 1,5 млрд грн буде спрямована на підтримку галузі.
«З цих півтора млрд плануємо дати на підтримку машинобудування – 500 млн грн, фактично це буде програма компенсації вартості сільгоспмашин, на здешевлення кредитів – 300 млн і в фонд гарантування 700 млн», - сказав Тарас Кутовий.
Він пояснив, що фонд гарантування – це новий інструмент, який дає можливість новим гравцям стати суб’єктами кредитування і взяти участь в інших фінансових програмах.
«Держава дає гарантію за перший внесок, за гроші комерційного банку формується господарство, на моменті коли з’являється застава, комерційний банк звільняє гарантований платіж і цей гарантований платіж використовується для іншого фермера. Там процедура рівно така сама», - пояснив Міністр.
При цьому очільник Мінагрополітики підкреслив, що за рахунок цих гарантійних коштів планується запустити механізм кредитування для малих гравців.
Кутовий повідомив, що сьогодні за статистикою, кредитування для малих гравців, зважаючи на відсутність першого платежу, заставних механізмів, складає трошки більше 10%.
«І нас цей показник якраз не влаштовує. Тому ми його хочемо змінити», - підсумував Кутовий.


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.