На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ДО СВЯТА АГРАРІЇВ ТРОХИ ПРО ГАЛУЗЬ

Аграрний сектор є локомотивом розвитку економіки України, і питання підтримки галузі не залишиться без уваги. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час урочистостей до Дня працівників сільського господарства.

ПРЯМА МОВА: ГРОЙСМАН

«Сьогодні ми вправі сказати, що українська аграрна галузь є флагманом нашої економіки. Агропромисловий комплекс забезпечує близько 14% обсягу валового внутрішнього продукту України і близько третини надходжень до державного бюджету. На підприємствах із переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих організацій працевлаштовані сотні тисяч наших громадян, які своєю щоденною працею забезпечують споживачів якісною та конкурентоспроможною продукцією. Займаючи лідерські позиції, українська аграрна галузь має стрімкі перспективи для подальшого розвитку. Наша аграрна сировина та товари з кожним роком завойовують нові ринки, що дає поштовх для нарощування експортного потенціалу країни.
Для посилення стрімкого розвитку агропромислового комплексу Уряд пішов на безпрецедентні кроки. У проекті Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” державні програми будуть зорієнтовані на галузі, які найбільше потребують підтримки та здатні забезпечити довготривалий позитивний ефект для економіки та соціальної сфери, і сільське господарство є ключовим пріоритетом.
Ми усвідомлюємо, що аграрна галузь потребує також здійснення супровідних реформ, які посилять її ефективність. Ідеться про запровадження нових механізмів агрострахування, дієвих програм із розвитку сільських територій. А головне – щоб правом розпоряджатися земельними ресурсами мали територіальні громади, а не чиновники. Завдяки реалізації цих кроків і засвоєнню передового світового досвіду та інноваційним підходам українські аграрні підприємства створять ще більшу конкуренцію закордонним компаніям, а наша продукція все більше користуватиметься попитом у світового споживача.
Висловлюю подяку всім працівникам сільського господарства за любов до улюбленої праці та дбайливе ставлення до української землі! Бажаю Вам нових здобутків, міцного здоров’я, невичерпної енергії, благополуччя та миру!» - сказав Гройсман.
Глава Уряду зазначив, що сьогодні в агросекторі України працюють біля 3 млн людей, а агропідприємства забезпечують до 40% всієї валютної виручки держави.
«Що ми можемо зробити? Забезпечити цільову підтримку аграріям. На ці цілі ми виділяємо в наступному році 7,3 млрд грн», - сказав Гройсман.
Він підкреслив, що ключові сфери фінансування – підтримка фермерського руху (1 млрд грн), а також цільова підтримка тваринництва. «У 2018 році наші виробники отримають доступ до безкоштовних кредитів на відновлення тваринництва. Це додаткові кошти, які будуть направлені на будівництво нових ферм, молочнотоварних комплексів. Ми зробимо це у 2018 році», - сказав Гройсман.
Окрема увага – підтримці сільськогосподарського машинобудування та продовженню започаткованої цього року програми компенсації частини вартості техніки вітчизняного виробництва. Глава Уряду зазначив, що учасниками цієї програми стали вже 500 підприємств. «Наступного року 1 млрд грн буде направлений на цю програму. В сільгоспмашинобудуванні будуть створюватися нові робочі місця, і ми будемо забезпечувати аграріїв сучасною технікою», - сказав прем’єр-міністр.
Він підкреслив, що сьогодні Україна має всі можливості, аби наситити власний ринок якісною продукцією за помірними цінами, зберегти лідерські експортні позиції і при цьому поступово переходити від сировинної моделі розвитку економіки до економіки створення продукту з високою доданою вартістю. "Ми будемо це всіляко підтримувати", - додав Гройсман.


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.